weby na splatky vyhody pre vas web

5 výhod vlastného webu na splátky

Ak sa rozhodnete dať si pripraviť webovú stránku, spravidla máte k dispozícii iba zopár možností. Zaplatiť vopred, platiť priebežne, alebo sa rozhodnete pre kúpu webu na splátky. Nie, nepomýlili sme sa. Naozaj, dnes sa takýmto spôsobom dá kúpiť nielen auto či chladnička, ale aj vlastný web na profesionálnej úrovni.

Dnes si vám povieme niečo o tom, prečo je web na splátky tým pravým riešením.

 

1. Cena za tvorbu web stránky tak nezabolí

Povedzme si úprimne, ceny profi webov nie sú práve najnižšie. Ide však o perfektný spôsob prezentácie seba či svojej spoločnosti. Dnes už v podstate nevyhnutný. A tomu zodpovedá aj cena.

Ak si však kúpiť web na splátky, investícia sa rozloží do viacerých menších čiastok. Razom je táto položka znesiteľnejšia pre rozpočet. 

 

2.Môžete platiť zo zisku

Veľa webov, predovšetkým e-shopov, začne zarábať pomerne rýchlo po zverejnení. Samozrejme za predpokladu, že vaše marketingové aktivity tomu zodpovedajú. Netreba čakať státisíce hneď zo začiatku, ale na úvod poteší každé euro.

Vy tak môžete web začať splácať priebežne s tým, ako už generujete zisk. Vieme, že podnikateľské začiatky môžu byť náročné. Firemnému budgetu iba pomôže, ak je počiatočná investícia do webu menšia, resp. rozložená na dlhšie časové obdobie.

 

3. Dohodnete si podmienky

Každý obchod je vecou dohody a iné to nie je ani pri weboch na splátky. Našou snahou je v maximálnej miere vyjsť v ústrety vám, ako zákazníkovi. Týka sa to aj platobných podmienok.

Ak máte záujem o špeciálny splátkový kalendár či systém, neváhajte nás kontaktovať. Pevne veríme, že nájdeme riešenie, ktoré vám bude v plnej miere vyhovovať. Dizajnové, programátorske, aj ekonomické 

 

4. Nikto vás neobehne

Hovorí sa, že pokiaľ so svojím projektom  čakáte, kým bude perfektný a rozpočet stabilný, všetci konkurenti vás obehnú. Jednoducho spustia službu či ponúknu produkt, ktorý možno nie je dokonalý, ale je už funkčný. Vybudujú si základnú zákazníkov a tých je im už potom problematické vziať.

Ak je teda jednou z bariér vo vašom podnikaní nedostatok prostriedkov na úvod, web na splátky je ideálnym riešením. S jeho pomocou môžete svoj biznis rozbehnúť predtým, než bude neskoro. Buďte by ten, kto obehne konkurenciu.

 

5. Žiadne úroky, platíte fix

Web na splátky nie je ako spotrebný úver z banky. Vo finále teda zaplatíte iba toľko, koľko naozaj stojí dizajn a programovanie. Žiadne úroky z istiny a navyšovanie splátok.

Veríme v transparentnosť a preto suma, na ktorú naceníme web, je tá istá, ktorú nám zaplatíte. Máte záujem o vlastný web na splátky? Kontaktujte nás ešte dnes a rozbehnite svoj internetový biznis či blog.

Predchádzajúci článok
5 dôvodov, prečo je WordPress spoľahlivou voľbou pre váš web
Nasledujúci článok
3 základné chyby vlastníkov webov, ktorými sa pripravujú o zisk

Naposledy pridané články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.